یادگیری سریع زبان انگلیسی

آزمون ایلتس چیست؟

آیلتس چیست؟

با این مقاله آموزش زبان انگلیسی تا انتها همراه باشید


آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) برای کمک به شما در کار ، تحصیل یا مهاجرت به کشوری که انگلیسی زبان اصلی آن است ، طراحی شده است. این شامل کشورهایی مانند استرالیا ، کانادا ، نیوزیلند ، انگلستان و ایالات متحده است.

توانایی شما در گوش دادن ، خواندن ، نوشتن و صحبت به زبان انگلیسی در طول آزمون ارزیابی می شود. آیلتس در مقیاس 1-9 رتبه بندی می شود.

آیلتس به طور مشترک توسط شورای بریتانیا ، IDP: آیلتس استرالیا و ارزیابی زبان انگلیسی از کمبریج متعلق است.

چرا باید آیلتس بخوانیم؟

اگر می خواهید در یک کشور انگلیسی زبان کار کنید ، زندگی کنید یا تحصیل کنید ، باید بتوانید سطح بالایی از مهارت زبان انگلیسی را نشان دهید.

انگلیسی با 379 میلیون سخنران در سراسر جهان سومین زبان مکالمه در جهان است.

توانایی برقراری ارتباط به زبان مادری کشوری که می خواهید در آن کار یا تحصیل کنید دارای مزایای گسترده ای است. این امر همچنین برای فرصت های شغلی و همچنین ادغام در جامعه ضروری است.

IELTS محبوب ترین آزمون برای کسانی است که قصد مهاجرت به استرالیا ، کانادا ، نیوزیلند و انگلستان را دارند. بیش از 10 هزار کارفرما ، دانشگاه ، مدرسه و آژانس مهاجرت از جمله 3400 موسسه در ایالات متحده در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده اند.

به چه نمره آیلتس نیاز دارم؟

هرچه نمره آیلتس بالاتر باشد ، مهارت درک و فهم انگلیسی شما بهتر است. هر آژانس مهاجرت ، دانشگاه ، محل کار یا موسسه ای شرایط آزمون آیلتس خاص را دارد. نمره مورد نیاز شما بستگی به کاری دارد که می خواهید در کشور انجام دهید ، یعنی کار یا تحصیل.

شرایط پذیرش برای سازمانهایی که در آزمون آیلتس شرکت می کنند

((با اموزش زبان انلاین نیز میتوانید نمره مناسبی در ایلتس کسب کنید))

چگونه می توان آیلتس را توسعه داد

آزمون آیلتس قصد دارد یک ارزیابی دقیق و منصفانه از مهارت انگلیسی ارائه دهد.

سوالات آزمون توسط متخصصان زبان از استرالیا ، کانادا ، نیوزلند ، انگلستان و ایالات متحده تهیه شده است. این آزمون از چهار قسمت گوش دادن ، خواندن ، نوشتن و گفتن تشکیل شده است.

محتوای آزمون آیلتس شرایط روزمره را منعکس می کند. این برای همه داوطلبان در هر زمینه منصفانه و عادلانه است.

مطالعه بیشتر

[ بازدید : 47 ]

[ دوشنبه 4 اسفند 1399 ] 15:36 ] [ مینوئی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]